Франция победи Англия с резултат 2:1 на стадион Ал Байт в

...

Франция елиминира Англия с 2:1 и отива на полуфинал

Франция победи Англия с резултат 2:1 на стадион " Ал Байт " в последния от четвъртфиналните конфликти на Световното състезание в Катар. Орелиан Чуамени откри резултата в 17-ата минута. Хари Кейн изравни в 54-тата от дузпа. Оливие Жиру още веднъж даде преднина на международния първенец в 78-ата минута.

Победителят от този конфликт ще срещне на полуфиналите тимът на Мароко, който по-рано през днешния ден сервира следващата изненада, отстранявайки Португалия.

Англия печели и двата мача против Франция на международни шампионати досега, написа sportal. Това се случва в конфликтите през 1966-а и 1982-ра. „ Трите лъва “ обаче имат единствено една победа в последните осем срещи с „ петлите “ във всички шампионати.
Източник: glasnews.bg